Babolat Pure Drive - Kordajsız

Babolat Pure Drive - Kordajsız (101334)

Marka : BABOLAT
İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : 1.599,99 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 1.399,99 TL(KDV Dahil)
* 233,33 TL 'den başlayan taksitlerle

TENİSE DAİR HER ŞEY TÜRKİYE' NİN TENİS DEPOSUNDA

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Babolat Pure Drive Team modeli klasik versiyonu ile benzer özelliklere sahip ve daha yüksek bir manevra kabiliyeti sağlamak üzere 15 gram daha hafif. Mavi, siyah ve beyaz tasarımı hem şık hem de oldukça modern. FSI Power ve Cortex Pure Feel teknolojileri topa vururken daha yüksek bir his ve güç sağlıyor.


Pure Drive Team güç ve manevra kabiliyeti arayan oyuncular için harika bir seçenek. Bu Team modeli 285 gram ağırlığı ve 32 santimetrelik dengesiyle ağır bir raket kullanmak istemeyen oyunculara harika bir güç ve manevra kabiliyeti sağlıyor. Sert yapısı top ile temas halinde çok az esneyerrek yüksek miktarda enerji üretmenize olanak veriyor. Sert vuruşlar arayan oyuncular için oldukça güçlü bir raket. Titreşimleri azaltarak konforu ve rahatlığınızı yükseltmek üzere grafit içerisinde SMACWRAP teknolojisine sahip. FSI teknolojisi (Frame String Interaction Technology) içeren 16 x 19’luk kordaj deseni topa vururken hızlı ve etkili bir tepki vermenizi sağlıyor.
 
Raket Malzemesi : Graphite
Raket Balans Noktası : 320 mm
Raket Kafa Ölçüsü : 645 cm2 /100 sq. in
Raket Uzunluğu: 685 mm / 27 in
Raket Kordaj Dizilimi : 16×19
Raket Ağırlığı : 300 g/10.6 oz
 
*Babolat raketler, kişiye özel olduğu için kordaj'sız olarak satılmaktadır.
**Raket Türü: Tenis tarihi süresince üretilmiş en konforlu ve oyuncunun gücüne geç katarak bilinen efsane Pure Drive raket serisi, yeni modeli ile artık daha konforlu ve güçlü.


Benzer Ürünler