Babolat Pure Strike VS (101280)

Marka : BABOLAT
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : ₺1.899,99(KDV Dahil)
İndirimli : ₺949,99(KDV Dahil)
₺158,33 'den başlayan taksitlerle
:

Babolat yeni Pure Strike VS'i görücüye çıkartıyor! Pure Control'ün yerine gelen Pure Strike VS; modern hızı, klasik kontrol ve his ile birleştiriyor. Kordajsız hali 294.8 gram olan Pure Strike VS, orta seviyeli oyuncular için mükemmel ağrlıkta. Devamlı gelişimi ödüllendiren bir yüksek performans raketi arayan, büyümekte olan gençler ve kendini geliştiren başlangıç seviyesi oyuncuları için de ideal.

 

İnce 21mm Kare Çerçevesi ve orta sertliği(stiffness) ile Pure Strike VS kendi ağırlık sınıfındaki raketlerin çoğundan daha iyi bir hisse sahip. Pure Drive serisinde bulunan patlayıcı güce sahip olmakla birlikte daha yumuşak ve konforlu bir tepkiye sahip. Kort çizgisinde Pure Strike VS, yüksek manevra kabiliyetinin yanında aynı zamanda tam vuruşlarda etkileyici seviyede bir isabet sağlıyor.

 

Sonuç olarak, topa saldırırken ve hedef seçerken artık kendinizi bu raket ile daha güvende hissedeceksiniz. Yüksek hızı sayesinde spin yaratmanızda oldukça kolaylaşıyor. Nette ve servis karşılıklarında, Pure Strike VS, yüksek hızı sayesinde pozisyon almanızı ve etkili bir vuruş yapmanızı kolaylaştırıyor. Pure Strike VS hafif kafalı dengeye sahip olmasına rağmen, kafa hafif raketlere göre iyi bir stabilite sunuyor. Bu sayede de genel olarak daha fazla konfora sahip. Kontrol edilebilir gücü, hızı ve harika hissi ile Babolat tüm seviyelerdeki oyuncular için oldukça oyuncu dostu bir raket yaratmayı başardı.

 

Ağırlık      : 320 g

Esneklik   : 67 ra

Uzunluk   : 685 mm/27 in.

Kafa Çapı : 630 cm2/98 sq. in.

Denge      : 310 mm

Gövde      : Graphite