Babolat Pure Strike Team

Babolat Pure Strike Team (101285)

Marka : BABOLAT
İndirim Oranı : %50 İndirim
Fiyat : 1.899,99 TL(KDV Dahil)
İndirimli : 949,99 TL(KDV Dahil)
* 158,33 TL 'den başlayan taksitlerle
ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

Pure Strike Team, hafif ağırlığa sahip harika bir performans raketinden kesinlik, spin ve his bekleyen oyuncular için çok iyi bir seçenek. Pure Strike ailesinin en hafif ve hızlı üyesi olan Pure Strike Team, vuruşlarınıza daha fazla tempo ve spin katmanıza yardımcı olacak. Pure Strike serisinin diğer üyeleri gibi, bu Team versiyonu da, kordaj aralıklarını daha fazla spin ve güç için optimize eden FSI Power teknolojisine sahip. Bu raket aynı zamanda kare ve elips çerçeveleri birleştirerek klasik bir his ile modern bir yapıyı bir arada kullanan Babolat'ın Hibrid Çerçeve Yapısına da sahip.

 

Kort çizgisinde Pure Strike Team konforlu ve canlı bir hisse sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda top ile temas halinde de inanılmaz bir kolaylıkla hareket ediyor. Kavrayıcı 16x19 kordaj deseni ve kolay hızlanma özelliği sayesinde, topspin oyuncuları topu hızla yere indirebilecek spin potansiyeline kavuşacaklar. Neredeyse eşit dengesi sayesinde, Pure Strike Team, topun arkasına hatırı sayılır bir ağırlık vererek topu tüm kort boyunca vurmanıza olanak sağlıyor.

 

Nette bu raket karşılıklı vuruşlar sırasında hızlı olması için tasarlanmanın yanı sıra, ağırlığına göre de oldukça stabil. Manevra kabiliyeti ve agresif servis karşılıkları için ideal. 286 gramlık ağırlığı ile Strike'ın bu versiyonu, harika bir hisse sahip hafif bir performans raketi arayan orta seviyeli oyuncular için mükemmel. Daha isabetli vuruşlar yapmak isteyen güçlü başlangıç seviyesindeki oyuncular için de iyi bir seçenek.

 

Ağırlık      : 285 g

Uzunluk   : 685 mm/27 in.

Kafa Çapı : 645 cm2/100 sq. in.

Denge      : 330 mm

 

Gövde      : GraphiteBenzer Ürünler